Ilmoittautuneet joukkueet

Ilmoittautuneiden joukkueiden kotipaikkakunnat löytyy kartalla "Kentät ja Kartat" valikosta

 SeuraJoukkuePaikkakunta
D13-sarja (05-syntyneet) 8v8
 SeuraJoukkuePaikkakunta 
1.FC SiiliFC Siili T05   Siilinjärvi    
2.Lapinlahden Pallo-95LaPa-95 

Lapinlahti

3.Jyväskylän PallokerhoJyPK 04/05 VihreäJyväskylä
4.Säynätsalon RientoSäyRi T05Jyväskylä
5.Äänekosken HuimaHuima T05Äänekoski
6.Siilinjärven PalloseuraSiPSSiilinjärvi
7.   
8.   

 

Dn12-sarja (-06 syntyneet)  (8v8)

1.FC SiiliFC Siili T06Siilinjärvi
2.Ajax/OsPaAjax/OsPa T06/07 yj ValkoinenKempele
3.Ajax/OsPaAjax/OsPa T06/07 yj SininenKempele
4.HuimaHuima T06Äänekoski
5.ToUToU T06/07Siilinjärvi
6.MuurYMuurY T06/07Muurame
7.Klubi-36Klubi-36 T06/07Iisalmi
8.FC WimmaFC Wimma 06Kajaani
9.PallokissatPallokissat 06Kuopio
10.Team LKP LaukaaTeam LKP T06Laukaa

 

 SeuraJoukkuePaikkakunta
E11-sarja (-07 syntyneet)  (8v8)
1.FC SiiliFC Siili T07 ValkeaSiilinjärvi
2.FC SiiliFC Siili T07 VihreäSiilinjärvi
3.FC WimmaFC Wimma 07Kajaani
4.Klubi-36Klubi-36 T07Iisalmi
5.Keuruun Pallo E-tytötKeuruu
6.WJKWJK 07/08Varkaus
7.Jyväskylän NousuNousuT07/08Jyväskylä
8.HJKHJK EastHelsinki
9.AC KirkkonummiACK T08 sininenKirkkonummi
10.   

 

 SeuraJoukkuePaikkakunta
E10-sarja (-08 syntyneet)   (8v8)
1.AC KirkkonummiACK T08Kirkkonummi
2.PallokissatPallokissat T08Kuopio
3.Klubi-36Klubi-36 T08Iisalmi
4.Äänekosken HuimaHuimaÄänekoski
5.MuurYMuurY T 08-09Muurame
6.Haukiputaan Pallo ryHauPa T08Haukipudas
7.Team LKP LaukaaLKPLaukaa
8.FC HerttaFC HerttaJoensuu
9.PU-62PU-62Mikkeli
10.   

 

 SeuraJoukkuePaikkakunta
F9-sarja (-09 syntyneet)   (5v5)
1.FC SiiliFC Siili T09 Rubiinit (2pv)Siilinjärvi
2.FC SiiliFC Siili T09 Smaragdit (2pv)Siilinjärvi
3.Klubi-36Klubi-36 T09 (1pv)Iisalmi
4.STPSSTPS F-tytöt (2pv)Savonlinna
5.Äänekosken HuimaHuima (2 pv)Äänekoski
6.FC YlivieskaFC Ylivieska T09 (2pv)Ylivieska
7.Toivalan UrheilijatToU /09 (2 pv)Toivala
8.KuKi TiikeritKuKi Tiikerit 09 (2 pv)Kuopio

 

 SeuraJoukkuePaikkakunta
F8-sarja  (-10 syntyneet)   (5v5)
1.FC SiiliFC Siili T10 Safiirit (2pv)Siilinjärvi
2.FC SiiliFC Siili T10 Opaalit (2pv)Siilinjärvi
3.FC WimmaFC Wimma 10-11(1 pv sunnuntai)Kajaani
4.PU-62PU-62 (1 pv sunnuntai)Mikkeli
5.FC YlivieskaFC Ylivieska T10 (2pv)Ylivieska
6.Toivalan UrheilijatToU T/10 (2 pv)Toivala
7.FC WimmaFC Wimma II (1 pv sunnuntai)Kajaani
8.   

 

F7-sarja (-11 syntyneet) 5v5
    
1.Klubi-36Klubi-36 T 11   Iisalmi
2.PU-62PU-62 T11  (2pv)Mikkeli
3.   
4.   
5.   
6.   
7.   
8.